Teenused

Müüme, nõustame, paigaldame ja anname garantii paigaldatud seadmetele 2 aastat.

Õhk-vesi soojuspumpadel kujuneb lõplik hind koos paigaldusega peale objektiga tutvumist. 

Õhk-õhk süsteemidel on hinnad antud koos nn. standardpaigaldusega. Standardpaigaldus tähendab hea juurdepääsuga asukohale  normaalkõrgusele seinale kinnitatavat sise- ja välisseadet, millede vahekaugus ei ületa 5 meetrit. Hind ei sisalda tõsteseadmete renti, teemantpuurimist ja üldjuhul ka välisosa paigaldust katusele. Samuti peaks olema toitejuhe sise- või välisseadme läheduses, mis oleks varustatud kaitselülitiga, vajadusel ka rikkevoolukaitsmega.

Täpsema info saamiseks palun võtke meiega ühendust, tuleme objektile, nõustame ja teeme konkreetse hinnapakkumise. See kõik on tasuta ega kohusta Teid millekski.

Pakume soodsamat võimalust suuremate oskustega nn "iseehitajatele", kes soovib lihtsamad eel- ja paigaldustööd (läbiviikude puurimine, kaablite paigaldus jms) ise teha, paigaldaja teostab lõplikud gaasitööd ja elektriühendused ning käivitab ja seadistab masina. Eelduseks on, et masina tarnime meie, nii saame pakkuda ka tehasegarantiid. 

Mujalt soetatud masinatele kindlasti karantiid ei ole võimalik pakkuda ja neid me ka ei paigalda. Ainult seadet ostas ei saa Teile keegi teine pakkuda tehasegarantiid, seetõttu peaks ostmine ja paigaldus toimuma alati sama ettevõtte kaudu.